Best View in Explorer 9+, Firefox 4+, Chrome 10+ or Opera 11+;
Download the new version and install:
فراخوانی ...
جمعه 4 اسفند 1396 | الجمعه 7 جمادي الثانية 1439 | Friday 23 February 2018
 
نگار (سیستم تولید محتوا) نسخه چاپی RSS
 • نگار (سیستم تولید محتوا) نگار (سیستم تولید محتوا)
  چهارشنبه 14 دی 1390 ساعت 11:59

  نگار (سیستم تولید محتوا)

  «آموزش الکترونیکی» فرصتی جدید است که با بهره‌گیری از آن دانش‌آموزان، دانش‌جویان و دانش‌پژوهان علاوه بر بهره‌مندی از مزایای آموزش چندرسانه‌ای می‌توانند به طور بالقوّه در هر زمان و مکانی که به آموزش نیاز دارند به آن دست پیدا کنند.

  برای بهره‌برداری مؤثّر و کارآ از آموزش الکترونیکی تحقّق مجموعه‌ای از نیازمندی‌ها ضروری است. شبکه‌های ارتباطی، تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزارها یا سامانه‌های آموزشی بخشی از نیازمندی‌های زیرساختی آموزش الکترونیکی هستند، امّا بی‌شک محتوای آموزشی مهم‌ترین و گران‌بهاترین مؤلّفهٔ آموزش الکترونیکی است. این محتوای آموزشی است که با استفاده از زیرساخت به مخاطبان آن منتقل شده و اساسی‌ترین نقش را در شکل دادن به فرآیند یادگیری ایفا می‌نماید.

  زیرساخت‌های مورد نیاز برای آموزش الکترونیکی اگرچه با سطح مطلوب فاصله دارند امّا توسعهٔ آنها با رشد نویدبخشی همراه است. مسألهٔ اصلی در این حوزه، محتوای آموزشی است. کمبود محتوای الکترونیکی به زبان فارسی و متناسب با نیازهای روزافزون جامعه نه تنها یک نقصان آموزشی بلکه یک تهدید فرهنگی است. خوشبختانه این مسأله در حال حاضر به عنوان یک الویّت در توسعهٔ کاربردهای فنّ‌آوری اطّلاعات و ارتباطات در کشور شناخته شده و برنامه‌ریزی‌ها و تحرّکاتی در این راستا در حال شکل‌گیری است.
  نرم‌افزار تولید محتوای الکترونیکی نگار بر اساس استانداردهای بین‌المللی آموزش الکترونیکی و با در نظر گرفتن شرایط بومی کشور، با هدف تسهیل و تسریع تولید محتوای آموزش الکترونیکی، طرّاحی و تولید شده است. تولیدکنندگان این نرم‌افزار امیدوارند بتوانند با گسترش کاربرد و بهبود مستمر آن، در کنار دیگر دست‌اندرکاران این حوزه به تولید محتوای الکترونیکی در کشور کمک کنند.  شرکت های همکار | اتوماسیون صنعتی و ..
  شماره مطلب: 41
  دفعات دیده شده: 7500 | آخرین مشاهده: 10 ساعت پیش
info@see.ir | © 1998-2012, SAMIN. Co. All Right Reserved.
Powered by SAMIN Web Developers - گروه مهندسی ثمین .

نشانی:
تهران، خیابان ستارخان،
خیابان شهرآرا، روبروی خیابان 18، شماره 163
اطلاعات تماس:
تلفن:   88271020 - 021
فکس: 88250344 - 021
پست الکترونیک: info@samin.co.ir