Best View in Explorer 9+, Firefox 4+, Chrome 10+ or Opera 11+;
Download the new version and install:
فراخوانی ...
جمعه 4 اسفند 1396 | الجمعه 7 جمادي الثانية 1439 | Friday 23 February 2018
 

صفحات


گروه آموزشی–تحقیقاتی شرکت مهندسی ثمین تراشه با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد به عنوان یکی از موفق ترین مجریان پروژه های ICT ، از سال 1378 تا کنون خدمات ارزشمندی را خصوصا در عرصه آموزش الکترونیکی ، ایجاد و معرفی فضاهای آموزشی در دنیای وب تقدیم جامعه آموزشی کشور نموده است.« رزومه بخش نرم افزار»- نرم افزار :• مجری سیستم جامع اخبار و اطلاع رسانی وزارت امور خارجه• طرح معماری اطلاعاتی معاونت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش کشور (به سفارش وزارت ادامه مطلب..


محصولات

لوح فشرده  کتابهای کوچک ریاضی  (منتشر شده توسط کانون پرورش فکری) نیز یکی دیگر از محصولات فرهنگی – آموزشی گروه  آموزش شرکت مهندسی ثمین تراشه است . این مجموعه که 14 لوح فشرده را … ادامه مطلب..

 

گروه تحقیقاتی – مهندسی شرکت ثمین تراشه با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد به عنوان یکی از موفق ترین مجریان پروژه های ICT ، از سال 1378 تا کنون خدمات ارزشمندی را خصوصا در عرصه آموزش الکترونیکی ، … ادامه مطلب..

 

واحد آموزش شرکت مهندسی ثمین تراشه در جهت ارتقا سطح آموزشی و فراگیری دانش آموزان , به منظور آموزش دروس دوره متوسطه و راهنمایی تحصیلی با تاکید بر فراگیری از طریق دیداری و شنیداری و  تعامل نزدیک و … ادامه مطلب..

 

این مدرسه با آدرس www.iranischool.com ویژه دانش آموزان خارج از کشور یکی دیگر از تلاشهای واحد آمو زش شرکت مهندسی ثمین تراشه است که با اعطای مدرک تحصیلی رسمی دیپلم و پیش دانشگاهی از وزارت آموزش و … ادامه مطلب..

 
بیشتر»
info@see.ir | © 1998-2012, SAMIN. Co. All Right Reserved.
Powered by SAMIN Web Developers - گروه مهندسی ثمین .

نشانی:
تهران، خیابان ستارخان،
خیابان شهرآرا، روبروی خیابان 18، شماره 163
اطلاعات تماس:
تلفن:   88271020 - 021
فکس: 88250344 - 021
پست الکترونیک: info@samin.co.ir